Kirjastus Lepp&Nagel loodi aastal 2003 eesmärgiga tuua eesti lugejateni tuntud Jaapani illustraatori ja lastekirjaniku Taro Gomi maailmakuulus Suur sodimisraamat. Et eestikeelne väljaanne osutus väga populaarseks, kirjastasime sama raamatu ka soome ja rootsi keeles.

Järgmisena keskendusime pärimusmuusika kirjastamisele ning andsime välja kaks pärimuslike lastelaulude plaati – Sõit sõõrule (2009) ja Sõit-sõit-sõit külla (2011). Hetkel on ettevalmistamisel kolmas CD Ise ilutegija, mis
ilmub 2016. aasta maikuus.
2011. aastal algas meie viljakas koostöö kirjanik Paavo Matsiniga. Seni oleme kirjastanud kolm tema romaani. Dr Schwarz. Alkeemia 12 võtit (2011) nimetati kirjanduskriitikute poolt aasta parimaks debüütromaaniks. Sinine kaardivägi (2013) sai samuti laialdase tunnustuse osaliseks. Riias toimuva tegevusega romaan ilmub peagi ka läti keeles. Matsini kolmas raamat, Gogoli disko (2015) aga võitis Kultuurkapitalilt parima proosateose auhinna. Raamatu esimene tiraaž müüdi kiiresti läbi. Lisa on oodata juba aprilli alguses. Küsige kauplustest!