GOGOLI DISKO jõudis koju – Viljandi raamatuantikvariaati

Laupäeval, 9. aprillil 2016, leidis värskelt kordustrükist tulnud romaan tee Viljandi antikvariaadi vitriini. Kasutatud väärtkirjandusega kauplev legendaarne asutus oli uue raamatu nõus vastu võtma üksnes seetõttu, et antud teoses antikvariaadist väga palju juttu tehakse. Õieti võib öelda, et see poeke on üks peategelastest.
Loe lisaks

GOGOLI DISKO – romaanitriloogia kolmas raamat

Paljud kirjandussõbrad ehk ei teagi, et 2016. aastal Kultuurkapitali žürii poolt Eesti parimaks romaaniks valitud Viljandi-aineline Gogoli disko moodustab omamoodi triloogia Paavo Matsini kahe eelmise raamatuga. 

2011. aastal ilmunud romaani Dr Schwarz. Alkeemia 12 võtit tegevus toimub unenäolises ülikoolilinnas Tartus. Raamat on kahjuks läbi müüdud, aga raamatukogudes kindlasti olemas. Tasub tutvuda!

2013 ilmunud romaan Sinine kaardivägi viib lugeja aga peadpööritavatesse seiklustesse unenäolises Riias. Sinine kaardivägi on endiselt saadaval nii kauplustes kui kirjastuses. Head lugemist!Loe lisaks

GOGOLI DISKO lisatiraaž aprillis tulekul!

"Gogoli disko" osutus tõeliseks menukiks. Esimene tiraaž müüdi läbi veel enne, kui uudis 2016. aasta Kultuurkapitali kirjanduspreemiast laiemalt levima hakkas. Nüüd on lisatiraaži trükkimine lõppjärgus. Raamat peaks poodidesse jõudma aprilli teisel nädalal.

Loe lisaks

Paavo Matsini GOGOLI DISKO pälvis Kultuurkapitali 2016. aasta kirjanduspreemia

Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapital andis emakeelepäeval, 14. märtsil 2016, üle aastaauhinnad. Aastaauhinnad anti välja 2015. aastal loodud teoste eest kümnes erinevas kategoorias.

Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali 2015. a. aastaauhindade põhižürii koosseisus Carolina Pihelgas, Reet Auksmann, Jan Kaus, Kaupo Meiel ja Rein Veidemann valis ilukirjandusliku proosa preemia saajaks kirjanik Paavo Matsini romaani „Gogoli disko“.

Loe lisaks